استاندار گلستان:
        خانه ۹۴۶ مددجوی کمیته امداد گلستان سرویس بهداشتی مناسب ندارد

استاندار گلستان: خانه ۹۴۶ مددجوی کمیته امداد گلستان سرویس بهداشتی مناسب ندارد

خانه ۹۴۶ مددجوی کمیته امداد گلستان سرویس بهداشتی مناسب ندارد

گرگان- استاندار گلستان گفت: ۹۴۶ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد گلستان فاقد سرویس بهداشتی مناسب بوده و ۵۲۲ مورد هم از حمام مناسب بهره مند نیستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، هادی حق شناس در جلسه هماهنگی خدمات رسانی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اظهارکرد: در راستای گاز رسانی به مددجویان کمیته امداد گلستان، شرکت گاز و نظام مهندسی ساختمان هزینه‌های انشعاب و بازرسی را به طور رایگان انجام خواهند داد.

وی افزود: پیمانکاران هم در سطح منازل بر اساس توانمندی هزینه مصالح و اجرای حداقل یک واحد مسکونی را تقبل می‌کنند و هزینه مصالح و مابقی واحدها هم با مشارکت بسیج سازندگی انجام می‌شود.

استاندار گلستان با اشاره به وضعیت خانواده‌های تحت پوشش نهادهای حمایتی در استان ادامه داد: منازل بیش از هزار و ۲۰۰ مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گازرسانی شده اما به دلیل عدم تمکن مالی انشعاب به داخل خانه‌های آنها نرفته و همه باید گام‌های مؤثری را در محرومیت زدایی برداریم و در جهت رفع مشکلات این مددجویان همکاری لازم را داشته باشیم.

حق شناس افزود: ۹۴۶ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) فاقد سرویس بهداشتی مناسب و ۵۲۲ مورد از حمام مناسب برخوردار نیستند که با همکاری بنیاد مسکن و بسیج سازندگی در زمینه مصالح و اجرا سرویس‌های بهداشتی برای این افراد احداث خواهد شد و همچنین با استفاده از ظرفیت پیمانکاران پروژه‌های بزرگ استان آبگرمکن برای حمام‌های عنوان شده تهیه خواهد شد.

استاندار گلستان همراهی در مسیر کار خیر را ارزشمند دانست و گفت: باید تلاش کنیم گره از کار محرومین باز شود و در این راه مشارکت همگانی می‌تواند موجب تسریع در محرومیت زدایی شود.

حق شناس یادآور شد: خوشبختانه علی رغم تنگناهای مالی همراهی دستگاه‌های اجرایی و خیران در زمینه محرومیت زدایی شایسته تقدیر است و امیدواریم شاهد توانمندی مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی باشیم.

کد خبر ۵۰۸۵۴۹۰

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


 • ۷ + ۰ =