فراخوان جمع‌آوری دیه آزادی پدر یک خانواده

فراخوان جمع‌آوری دیه آزادی پدر یک خانواده

به گزارش خبرگزاری نیکوپرس، طی دادنامه اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ از دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، پدر خانواده‌ای به حکم قصاص نفس محکوم شد، به نحوی که پس از رای دیوان عالی کشور اکنون در مرحله اجرای احکام بوده و تا ۱۰ روز دیگر حکم قصاص اجرا می‌شود.

اولیای دم با دریافت مبلغ ۱ میلیارد تومان از قصاص منصرف شده و رضایت می‌دهند، اما با اقدام عوامل حقوقی مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم این مبلغ به ۸۰۰ میلیون تومان کاهش یافت، همچنین در ادامه با اخذ مجوز از دادستانی مشهد و پلیس فتا مرحله جمع آوری دیه آزادی پدر خانواده آغاز شد.

اخیرا کلیپی از دختر خانواده در حرم امام رضا(ع) در فضای مجازی منتشر شد که موجب گردید جمعی از خیرین و هنرمندان از جمله محمد یاوری، امید جهان، رضا شیری، احمد ایراندوست، احمد ماها، امیرحسین صدیق، سامان گوران، کیانوش گرامی، ارسلان قاسمی، مرتضی اشرفی، آرش نوذری، مهدی امینی، بهراد خرازی، مسعود اقوامی، مازیار شکور، سجاد محمدی، پندار اکبری، امیررضا یاوری، مختار سائقی، محمد شیری، حمید گلی، علی پاکدامن قهرمان ورزشی کشور و گروه ماکان‌بند از این اقدام خیرخواهانه حمایت کنند.

با توجه به این که فقط ۱۰ روز تا اجرای حکم قصاص فرصت باقی مانده است، از نوع‌دوستان و شخصیت‌های مردمی خواستاریم که ما را در این امر خیر یاری کنند.

شماره حساب مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم: ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۸۱۹۵۹

راه‌های ارتباطی مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم نیز به شرح زیر است

آدرس: تهران، میدان خراسان، خیابان شهید اعظم نظامی، ساختمان خدمات اجتماعی، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۸۱۴۶۳۴

انتهای پیام