نوعروس نیکوکار حامی ۲۳۰ کودک یتیم/ مهریه‌ای که حمایت از ایتام شد مهریه‌ای برای یتیمان

نوعروس نیکوکار حامی ۲۳۰ کودک یتیم/ مهریه‌ای که حمایت از ایتام شد

به گزارش خبرگزاری نیکوپرس به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، این بانوی نیکوکار به همراه پدر و مادر خود حمایت از ۲۳۰ کودک یتیم و نیازمند تحت پوشش کمیته امداد را برعهده گرفته است.
این خانواده نیک‌اندیش که تاکنون بیش از یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به حساب ایتام واریز کرده‌اند، علاوه بر اختصاص هزینه مراسم عروسی برای کمک به ایتام، مهریه داماد خود را نیز حمایت از کودکان یتیم قرار داده‌اند.
خانواده این نوعروس علاوه بر مشارکت در طرح اکرام ایتام، در تهیه و اهدای تجهیزات پزشکی همچون ویلچر، واکر و … برای بیماران نیازمند و کمک به ساخت مسکن و همچنین کمک به مناطق محروم از جمله سیستان و بلوچستان با کمیته امداد همکاری داشته‌اند.
این بانوی نیکوکار متولد ۱۳۶۵ و مقیم یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس است که در رشته داروسازی تحصیل می‌کند و جشن ازدواج خود را در شهر مشهد و با کمک به ایتام برگزار کرد.
پدر این نوعروس با اشاره به این اقدام خیرخواهانه دختر و دامادش گفت: ما خانواده‌ای مذهبی و انقلابی هستیم که خود و همسرم نیز حمایت بیش از ۲۰۰ نفر از ایتام را برعهده داریم.
وی با توصیه به خانواده‌ها برای پرهیز از در نظر گرفتن شرایط سخت برای ازدواج جوانان، خاطرنشان کرد: دخترم تاکید داشت که به جای مهریه نقدی یک موضوع معنوی و خداپسندانه را برای این منظور در نظر بگیریم؛ به همین دلیل تصمیم گرفتیم مهریه دخترم را ۱۴ سکه بهار آزادی و حمایت از پنج فرزند یتیم قرار دهیم که مورد قبول دامادم و خانواده‌اش قرار گرفت.. امیدوارم در آینده تعداد این فرزندان مورد حمایت هم افزایش یابد.
وی به دیگر اقدامات خیرخواهانه خانواده اشاره کرد و گفت: پس از شهادت سردار سلیمانی، به پیشنهاد دخترم و به نیابت از سردار شهید، حمایت از ۲ فرزند معنوی و به نیابت از همراهان شهید نیز حمایت از یک فرزند یتیم را عهده‌دار شدیم.
پدر نوعروس حامی امداد با اشاره به ضرورت ترویج ازدواج آسان و به دور از تجملات، گفت: هزینه برگزاری مراسم عروسی برای دخترم را به صورت کامل به ایتام تحت حمایت اختصاص دادیم.
انتهای پیام